Pořádáme

Kurzy/Workshopy

Tvůrčí dílna

 

Akce

 

Přibližně jednou za měsíc pořádáme zajímavé kurzy výroby bižuterie - Workshopy. V PALACE PLUS je v provozu stálá tvůrčí dílna. V první polovině adventu pořádáme velmi úspěšné ČESKÉ VÁNOCE V PALACE PLUS.

Pod vedením vynikající designerky bižuterie Ivy Mastníkové nahlédnete do tajů ruční práce s korálky. Naučíte se mnoho zajímavých bižuterních technik a setkáte se s nepřeberným množstvím perlí, perliček a bižuterních dílů. Kurzy jsou vhodné jak pro začátečníky tak i zkušené korálkářky, vždy jsme shopni se přizpůsobit vašim dovednostem a něco nového vás naučit.  Pravidelně sledujte náš web a jsme si jisti, že i vy najdete zajímavý kurz přímo pro sebe. V poslední době děláme také workshopy na téma aranžování živých květin.

Tématické workshopy jsme schopni připravit na objednávku pro skupiny.

 

Cena pro 1 osobu bývá většinou 300,- Kč, to zahrnuje materiál, pomoc designérky a často i tištěný návod.

 

 

 

 

 

Návštěvníci si vyberou z více než 550 druhů korálků, navrhnou si vlastní náhrdelník, náramek, nebo náušnice a s naší pomocí si doplněk vyrobí. Není to nic těžkého, zvládnou to i děti. Výsledkem bývá originální, vlastnoručně vyrobená ozdoba, nebo dárek. Hotové výrobky se prodávají na váhu za cenu materiálu. U větších skupin je lépe předem se objednat, aby se vytvořil prostor. V běžné dílně může najednou bez problémů pracovat 12 návštěvníků. V období listopad a prosinec se dílna rozšiřuje o zdobení vánočních ozdob a výrobu ozdob z dutých perlí.

 

Přijďte si vyrobit krásný šperk vlastníma rukama!

 

 

 

 

 

 

 

 

Od pátku do neděle je v  PALACE PLUS předváděna výroba vánočních ozdob, jejich dekorování, výroba ozdob z dutých perlí a výroba vánočních dekorací z perliček. Všechny tyto aktivity si mohou návštěvníci sami vyzkoušet, včetně vyfouknutí vánoční ozdoby nad plamenem. K tomu zpívají dětské sbory koledy a je možno zakoupit malé občerstvení. První den k večeru se rozsvěcí velký vánoční strom před PALACE PLUS.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Přednášky

 

Exkurze ve výrobě

Dvakrát za rok pořádáme SETKÁNÍ S MÓDOU v PALACE PLUS.

Centrum PALACE PLUS spolupracuje s výrobními firmami a odbornými školami v regionu.

 

To je přednáška oděvního, nebo bižuterního tvůrce na téma oděv a doplněk v konkrétní sezóně. Přednáška je vždy doplněna projekcí fotografií ze světových módních center a ukázkami. Většinou také doplňkovou přednáškou na jiné aktuální téma. Podrobnosti najdete v našich AKTUALITÁCH.

 

 

 

 

Díky této spolupráci může na objednávku pořádat předvádění výroby vinutých perlí, nebo skleněných zvířátek přímo v centru, nebo zajistí exkurzi ve výrobě.

Nejvíce se osvědčila exkurze, při které uvidíte mačkání skleněných perlí u pece a jejich další úpravy. Některé postupy si mohou návštěvníci sami vyzkoušet. Cena takové exkurze bývá 60,- Kč za 1 osobu, děti platí 30,- Kč. Můžete si také nakoupit korálky za výrobní ceny.

 

Další oblíbenou exkurzí je výroba vánočních ozdob. Uvidíte foukání skleněných ozdob u kahanu, zdobení a vše si budete moci sami vyzkoušet. V případě zájmu si nakoupíte vánoční ozdoby a dekorace. Cena této exkurze je také 60,- Kč za 1 osobu, děti platí 30,- Kč. Vlastnoručně vyrobená a ozdobená vánoční ozdoba stojí 50,- Kč.

 

Obě exkurze je ideální objednat s týdenním, nebo alespoň několikadenním předstihem.